به سایت رسا تاسیسات خوش آمدید.در صورت بروز هر گونه مشکل با ما در تماس باشید.

لوله بازکنی

۳۰ دی
اصلی

لوله بازکنی

لوله بازکنی با دستگاه

یکی از اهداف اصلی شرکت رسا تاسیسات از همان بدو تاسیس رفع مشکلات اساسی و رایج تاسیساتی و زیر بنایی همشهری های گرامی تهران و البرز می باشد . ما با تکیه  بر تجربه و تعهد متخصصان خود تلاش کرده ایم تا گوشه ای ازمشکلات تاسیساتی همشهری های تهرانی و کرجی را برطرف نماییم. شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که پس از مدتی استفاده از حمام و سرویس بهداشتی و سینک ظرفشویی لوله های منزلتان دچار گرفتگی شده اند . در صورتیکه این گرفتگی  در زمان مناسب برطرف نگردد منجر به ایجاد بوی نامطبوع و مزاحمت برای ساکنین و همچنین جمع شدن آب در سینک ظرفشویی ، سرویس های بهداشتی و غیره می شود بنابراین لوله بازکنی امری مهم و ضروری به حساب می آید تقریباً تمام مردم به آن نیاز پیدا می کنند.

دستگاه فنر زنی
دستگاه فنر زنی

نحوه باز کردن لوله ها :

باز کردن لوله های گرفته شده با توجه به جنس لوله ها ، محل گرفتگی لوله ها و عامل گرفتگی لوله ها  روش های مختلفی دارد. شاید اولین ، سریع ترین و راحت ترین راهی که برای لوله بازکنی به ذهن بسیاری از مردم می رسد استفاده از لوله بازکن خانگی می باشد که با ایجاد مکش محتویات لوله را به سمت خارج هدایت می کند و منجر به رفع گرفتگی لوله ی سینک یا کف آشپزخانه می شود. اما گاهی استفاده از لوله بازکن دستی نتیجه مطلوب نمی دهد و همچنان گرفتگی باقی می ماند (در سینک ظرفشویی) در اینگونه موارد بهترین راه باز کردن شترگلو (Trap) یا همان سیفون زیر ظرفشویی و تخلیه مواد جمع شده در آن و تمیز کردن آن می باشد.

البته مواردی نیز وجود دارد که انجام دو روش بالا به رفع گرفتگی کمکی نمی کند و یا دسترسی به لوله ها و سیفون به هردلیلی مقدور نیست در اینگونه موارد از محلول های شیمیایی لوله بازکنی می توان استفاده کرد که با حل کردن لجن و سایر مواد زائد به رفع گرفتگی کمک می کنند.  اما مواردی نیز پیش می اید که به دلیل گیر کردن یک جسم سخت در لوله ها گرفتگی پیش آمده در اینگونه موارد می توان از دستگاه فنر زنی یا تراکم هوا برای باز کردن مسیر لوله استفاده کرد .

دستگاه فنر زنی
دستگاه فنر زنی

متخصصان شرکت رسا تاسیسات آماده اند تا دراسرع وقت پس از تماس شما جهت لوله بازکنی  در اقصی نقاط استان تهران و البرز حضور یافته و نسبت به رفع گرفتگی لوله ها ، لوله کشی آب و فاضلاب ، تشخیص ترکیدگی و نشتی لوله با دستگاه بدون تخریب ، رفع نم و رطوبت  ، رفع بوی بد فاضلاب و غیره  اقدام نمایند.

جهت دسترسی به اطلاعات کامل تماس با ما کلیک کنید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ما کلیک کنید