به سایت رسا تاسیسات خوش آمدید.در صورت بروز هر گونه مشکل با ما در تماس باشید.

۷ نکته قابل توجه در خرید لوله پنج لایه

۰۴ اردیبهشت

۷ نکته قابل توجه در خرید لوله پنج لایه

7 نکته قابل توجه در خرید لوله پنج لایه

احتمالا برای شما هم پیش آمده است که قصد خرید چیزی را داشته باشید و بخواهید در رابطه با آن بیشتر بدانید تا راحت تر بتوانید تصمیم بگیرید و انتخاب کنید، در واقع این عاقلانه ترین کار است که برای خرید هر نوع محصولی ابتدا در رابطه با آن تحقیقات لازم را انجام دهیم و پس از این که توانستیم شناخت کافی در رابطه با آن بدست آوریم، تصمیم بگیریم که آن کالا را از چه فروشگاهی و تحت چه برندی خریداری کنیم.

با توجه به اهیمتی که لوله ها در زندگی ما دارند ما قصد داریم در این مقاله در رابطه با نکاتی که باید در خرید لوله‌های پنج لایه به آن ها دقت کنیم توضیح دهیم تا شما به راحتی با خواندن این مقاله بتوانید به جمع بندی مناسبی از اطلاعات لازم برای خرید این محصول برسید و خریدتان را نهایی کنید.

 

 

نکته اول: به اولین چیزی که در خرید لوله‌های پنج لایه باید دقت کنید این است که باید در رابطه با برند های مختلف تولید این لوله تحقیق کنید و تصمیم به خرید نوع خاصی بگیرید.

نکته دوم: موضوع دیگری که باید در خرید لوله‌های پنج لایه به آن دقت کنید این است که که حتما باید در رابطه با فروشگاه هایی که اجناس مورد اعتمادی را ارائه می کنند جست و جو کنید و یک فروشگاه با سابقه خوب را انتخاب کنید.

نکته سوم: در مرحله سوم باید حواستان به اندازه لوله هایتان نیز باشد، زیرا لوله‌های پنج لایه در طول و قطرهای متفاوتی ساخته می شوند و شما باید با توجه به نیازتان به دنبال فروشگاهی باشید که آن نوع لوله را اراِئه می کند.

نکته چهارم: قیمت لوله نیز بسیار مهم است، به همین دلیل شما باید از فروشگاه های مختلفی قیمت بگیرید تا مناسب ترین قیمت را پیدا کنید و از آن فروشگاه خرید خود را انجام دهید.

نکته پنجم: به امکانات فروش فروشگاه مد نظرتان هم باید دقت کنید و اگر فاصله تان با فروشگاه زیاد است حتما باید خریدتان را به صورت اینترنتی و یا تلفنی انجام دهید.

نکته ششم: بهتر است از فروشنده درخواست خدمات پس از فروش  داشته باشید.

نکته هفتم: هنگامی که لوله ها را خریداری کردید باید قبل از راه اندازی قطعی سیستم لوله کشیتان آن ها را تست کنید تا خسارات جبران ناپذیری را در طی فعالیت سیستم به وجود نیاورد.

تمام نکاتی که در بالا ذکر کردیم از جمله نکاتی است که شما باید بتوانید از آن ها پیروی کنید تا خریدی خوب و بدون ضرر انجام دهید.

 

 

در هنگام استفاده از لوله های پنج لایه باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

لوله‌های پنج لایه همان طور که از اسمشان پیدا است از پنج لایه تشکیل شده اند که دو لایه داخلی و بیرونی آن لایه های پلیمری هستند که با گذر زمان دچار فرسایش می شوند و به همین دلیل در نگه داری آن ها باید به نکات مختلفی دقت کنید.

هیچگاه از لوله های دارای ترک سطحی استفاده نکنید، از پیچش لوله و اتصالات در حین جوشکاری جلوگیری کنید. در این لوله ها  پلیمر به کار رفته است و به همین دلیل باید از در معرض نور خورشید قرار گرفتن آن خودداری کنید.

از لوله‌های پنج لایه در موارد مختلف بهداشتی نیز استفاده می شود پس بهتر است از لوله های چرب و کثیف هیچگاه استفاده نکنید.

لوله ها به ضربه حساس هستند پس اگر می خواهید باعث نابودی آن ها نشوید، بهتر است هیچگاه ضربه های محکمی به آن ها وارد نکنید.

برای اتصال لوله‌های پنج لایه باید از اتصالات مناسب و هم سایز با لوله مد نظر استفاده کنید، پس از انجام لوله کشی حتما باید تست فشار انجام دهید تا از سلامت سیستم لوله کشی خود اطمینان حاصل کنید.

لوله‌های پنج لایه را هیچگاه در معرض شعله مستقیم قرار ندهید، زیرا باعث آسیب دیدن و دفورمه شدن آن ها می شود.

قیمت لوله های پنج لایه

لوله‌های پنج لایه نیز مانند سایر کالاهایی که در حال حاضر در بازار وجود دارند قیمت های متعددی دارند زیرا هزینه مواد اولیه، کارگران و سایر خدمات در حال تغییر هستند و هم چنین هر یک از برندها کیفیت متفاوتی را ارائه می کنند، پس این یک موضوع عادی است که نتوانیم قیمت دقیقی را به شما ارائه کنیم، زیرا قیمت ها متغیر هستند، اما اگر می خواهید در لحظه قیمت محصول مورد نظر را داشته باشید، به شما پیشنهاد می کنیم با شماره های موجود در وبسایت تماس بگیرید.